ماهی سالمون
دوشنبه , دی ۱ ۱۳۹۹
خانه / ماهی سالمون قزل / خرید انواع ماهی سالمون قزل

خرید انواع ماهی سالمون قزل

انواع ماهی سالمون در بازار یافت می شود. گروهی از ماهی سالمون از خانواده قزل آلا می باشند که
به قزل سالمون معروف هستند. گوشت این ماهی صورتی و در سایزهای مختلف ۸۰۰ تا ۴ کیلوگرم در
فروشگاه ها عرضه می گردد.

ماهی سالمون و قزل از یک خانواده اند. تفاوت های جزئی این دو نوع را بدانید!خرید انواع ماهی سالمون قزل با تأییدیه بهداشتی
و اصل را از همین بازار!
عنوان ماهی سالمون قزل شاید برای بعضی ها ناآشنا باشد. اما باید بدانید که ماهی سالمون و قزل از یک خانواده اند با کمی تفاوت های جزئی!رنگ ماهی سالمون تقریباٌ صورتی است و در نیمه پایین تنه ی این ماهی برخلاف قزل خال وجود ندارد.;انواع ماهی سالمون اصل را میتوانید در یک بازار اینترنتی بزرگ خریداری نمایید.

فروش ماهی سالمون شهرکرد بدون واسطه

ماهی سالمون شهرکرد در کشور جایگاه خاصی دارد. زیرا یکی از مراکز تولید و پرورش ماهی قزل آلا استان چهار محال بختیاری است. پرورش ماهی سالمون و قزل آلا ذرآمد بسیار خوبی برای پرورش دهندگان این منطقه دارد. ماهی سالمونی که در ایران پرورش داده می شود همان قزل سالمون است اما به دلیل گوشت نارنجی آن به این نام معروف است.

قیمت ماهی سالمون همانند قیمت ماهی قزل آلا تقریبا دارای رنج یکسانی است و از اختلاف کمی برخوردار است.

ماهی سالمون شهرکرد در سایزهای زیر به فروش می رسد:

  • سایز ۸۰۰ گرم
  • سایز ۱ کیلوگرم
  • سایز ۱ تا ۱٫۵ کیلوگرم
  • سایز ۱٫۵ تا ۲ کیلوگرم
  • سایز ۲ تا ۲٫۵ کیلوگرم
  • سایز ۲٫۵ تا ۳ کیلوگرم
  • سایز ۳ تا ۴ کیلوگرم

با توجه به حجم تولید ماهی قزل آلا و سالمون در این شهر می توان این ماهی را برای صادرات آماده نمود. فضایی این مجموعه آماده کرده تا پرورش دهندگان بتوانند ماهی سالمون خود را بدون واسطه با بهترین کیفیت همراه با مجوزهای بهداشتی عرضه نمایند تا بدین طریق مصرف کنندگان بتوانند با قیمت مناسب آنرا خریداری نمایند.

خرید عمده انواع ماهی سالمون قزل

انواع ماهی سالمون به صورت تازه، منجمد، فیله و کامل در بازار موجود می باشد. ماهی سالمون به دو صورت نروژی و ایرانی یافت می شود. همان طور که می دانید ماهی سالمون در ایران تولید نمی شود و آنچه که به عنوان ماهی سالمون عرضه می گردد همان قزل سالمون است.

در این مرکزکه خود یکی از تولید کنندگان کشور است، ماهی سالمون را به صورت عمده عرضه می نماید، همچنین به خریدارانی که به صورت عمده ثبت سفارش می کنند تخفیف هایی نیز داده می شود. خرید عمده در این مرکز حداقل تناژ ۱ تن می باشد.

انواع ماهی سالمون

سایت ماهی سالمون اصل در ایران

همان طور که در بالا به آن اشاره شد ماهی سالمون اصل در ایران پرورش داده نمی شود و آنچه که به عنوان ماهی سالمون عرضه می گردد به دو صورت می باشد:

  • ماهی سالمون نروژی
  • ماهی سالمون ایرانی

سالها کشور نروژ در تولید ماهی سالمون یکه تاز بود اما در این میان کشوری به نام شیلی که از مرز دریایی بسیار خوبی برخوردار بود توانست رقیب بسیار سختی برای کشور نروژ شود. شیلی با استفاده از تولید بالا و قیمت پایین پیشرفت های قابل توجهی در تولید ماهی سالمون داشت.

انواع ماهی سالمون

در ایران آنچه که به نام ماهی سالمون عرضه می گردد همان قزل سالمون می باشد که به سالمون ایرانی معروف است. سالمون ایرانی از خانواده ماهی قزل آلا می باشد که با رنگی کردن گوشت آن به این نام معروف است. شکل و ظاهر ماهی سالمون نروژی کاملا با سالمون ایرانی متفاوت است. اما گوشت هر دوی آنها صورتی یا نارنجی است. از سایت هایی که در زمینه ماهی سالمون اصل فعالیت گسترده ای دارد سایت ایران ماهی ها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین ماهی قزل آلا سالمون صادراتی

ماهی قزل آلا سالمون با درجه رنگ عالی در سایزهای مختلف ۱ تا ۴ کیلوگرم …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام telegram انواع ماهی