ماهی سالمون
شنبه , دی ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / ماهی سالمون ایرانی / عرضه ماهی سالمون ایرانی صادراتی

عرضه ماهی سالمون ایرانی صادراتی

عرضه ماهی سالمون به صورت مستقیم به چه صورت بوده؟ چه فرقی بین ماهی سالمون ایرانی و نروژی وجود دارد؟ آیا این ماهی صادراتی بوده و برای اینکه صادر گردد چه نوع آزمایشاتی باید صورت گیرد؟ برای اینکه قیمت ماهی برای مصرف کننده ارازن تر باشد باید آنرا از تولید کنندگانی که به صورت مستقیم ماهی را عرضه می کنند خریداری نمایند. ماهی سالمون ایرانی پرورشی است و از لحاظ شکل ظاهری نیز با ماهی سالمون نروژی متفاوت است.

ماهی سالمون ایرانی نیز دارای گوشت نارنجی است به همین دلیل این ماهی به دلیل بازار پسند بودن صادراتی می باشد. برای اینکه کیفیت ماهی جهت صادرات معلوم شود آزمایشی مانند مالاشیت برای آن الزامی می باشد.

عرضه ماهی سالمون

پرورش ماهی قزل سالمون در ایران

ایران کشوری مرتفع است که وسعت آن نزدیک به ۱۶۵ میلیون هکتار می باشد. از آنجایی که بیشتر از نیمی از این کشور کوهستانی می باشد. از طرفی از لحاظ آبی نیز بر اساس تحقیقات انجام شده میانگین بارندگی در این مناطق کوهستانی به ۳۶۵ میلی لیتر می باشد که حجم آبی که از بارش جمع می شود به  مقدار ۳۱۰ میلیارد متر مکعب می رسد. از همه مهمتر این که وجود چاه نیمه عمیق و عمیق و قناب ظرفیت بسیار مناسبی برای تولید ماهی سردآبی از قبیل ماهی قزل آلا و سالمون را فراهم نموده است. امروزه مصرف ماهی سالمون در کشور به دو دلیل افزایش پیدا کرده است.

عرضه ماهی سالمون ایرانی

اولا به علت افزایش جمعیت و ثانیا به دلیل ارتقاء مصرف سرانه آنهم به خاطر تغییر فرهنگ مصرف و سطح آگاهی مردم از مزایای استفاده ا زآبزیان سبب شده تا نیازمند افزایش تولید در کشور باشیم.ماهی سالمونی که در کشورما پرورش داده می شود در واقع نوعی ماهی قزل می باشد. بنابراین ماهی قزل آلا مناسب ترین ماهی سردآبی برای پرورش است زیرا این ماهی نسبت به تغییرات دما و کیفیت آب حساسیت کمتری از خود نشان می دهد به همین خاطر است که در سراسر دنیا به عنوان اساسی ترین ماهی آزاد برای تغذیه انسان مورد پرورش قرار می گیرد.

ماهی سالمون نیز همانند ماهی قزل آلا در آب شیرین پرورش می یابد. تمامی مراحل رشد این ماهی همانند قزل آلا است تنها تفاوت آن نوع غذای آن است. تغییر درغذای این ماهی سبب شده تا گوشت بدن آن نارنجی گردد. گوشت نارنجی آن سبب شده تا بازار پسند بوده و مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گیرد.

عرضه ماهی سالمون صادراتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون ایرانی نروژی

قیمت ماهی سالمون با توجه به نوع آن ایرانی یا نرورژی، نژاد و حجم خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام telegram انواع ماهی