ماهی سالمون
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / ماهی سالمون اقیانوس / محل فروش ماهی سالمون آزاد اقیانوس

محل فروش ماهی سالمون آزاد اقیانوس

محل فروش ماهی سالمون یا همان آزاد در کدام استانها می باشد؟ آیا ماهی سالمون آزاد در این استانها یافت می شود؟ ماهی سالمون اصل نروژ متعلق به اقیانوس اطلس بوده و زیستگاه اصلی آن در کشور نروژ می باشد. ماهی سالمون از خانواده آزاد ماهیان و تحت عنوان ماهیان سردآبی شناسایی می شود.

ماهی سالمون اصل نروژ

ماهی سالمون نروژ که به سالمون آتلانتیک معروف است. این ماهی به علت فراوان بودن مواد غذایی در دریا وارد محیط دریا می گردد. ماهی سالمون اصل نروژ بعد از مدت یکسال به سرعت در دریا رشد می کند به طوری که وزن تقریبی آن بین ۴ تا ۸ کیلوگرم  می رسد. ماهی سالمون بعد از سه سال وزن آن به ۱۳ کیلو نیز می رسد. جالب است که بدانید ماهی سالمون نر به وزن ۴۰ کیلو نیز رسیده است. در حالیکه ماهی های ماده به ندرت بالاتر از ۲۰ کیلوگرم برسند. ماهی سالمون در آب های تمیز و زلال زندگی می کند به طوری که پارامترهای کیفی آب برای پرورش ماهی سالمون یا همان آزاد ماهیان بسیار مهم است.

محل فروش ماهی سالمون

شرایط پارامترهای کیفی آب در تکثیر پرورش ماهی سالمون

مهترین پارامترهایی که برای رشد ماهی سالمون آزاد مهم است شامل: اسیدیته، قلیایی، آمونیاک و همچنین اکسیژن آب است که از موارد بسیار حیاتی برای رشد این ماهیان می باشد. یکی دیگر از پارامترهای آب pH آب برای پرورش ماهیان سردآبی است. مقدار مناسب pH آب بین ۹-۶ است. ماهی سالمون بخش های اسیدی را بیشتر ترجیح می دهد. ماهی سالمون که در اقیانوس زندگی می کنند به دلیل اینکه آب دریا pH ثابتی دارد و نسبتا معادل ۸٫۲ بوده و از خاصیت بافری قوی برخوردار هستند.

محل فروش ماهی سالمون

محل فروش ماهی سالمون در ایران در چندین نقطه صورت می گیرد. اما ده استان برتر در کشورمان وجود دارد که ماهی سالمون را به صورت پرورشی عرضه می کنند.لازم به ذکر است که ماهی سالمون پرورشی در آب های شیرین رشد می کند و تمام دوره زندگی آن در داخل استخرمی باشد. قیمت ماهی سالمون پرورشی از ماهی سالمون اقیانوس اطلس ارزان تر و مرغوب به صرفه تر می باشد.

محل فروش ماهی سالمون
محل فروش ماهی سالمون
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی ماهی سالمون اصلی

عرضه اینترنتی ماهی سالمون اصلی اقیانوس

ماهی سالمون اصلی دارای چه مشخصاتی است و تفاوت آن با سایر ماهیان در چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام telegram انواع ماهی